top of page

NUTRIPLUS BEAUTY SHOT KOLAJEN

Bu yeni sıvı formül ile günlük beslenmenize kolajeni kolaylıkla dahil edebilirsiniz. Her bir porsiyon üründe 5500 mg hidrolize sığır kolajeni (Tip 1 ve Tip 3) bulunur. İçeriği son derece zengin olan üründe, 100 mg hyaluronik asit, 500 mcg biotin ve 5 mg koenzim Q10 ile farklı vitaminler yer alır. İlave şeker eklenmeden, doğal turna yemişi aromasıyla geliştirilen Beauty Shot Kolajenin bu lezzetli ekşi tadına doyamayacaksınız. Cildin doğal kolajen üretimine destek olmak isteyen yetişkinlerin kullanımına uygundur.

Tavsiye Edilen Günlük Alım Dozu: Yetişkinler tarafından takviye edici gıda olarak günde 1 şişe (50 ml) alınması tavsiye edilir.

  • Şekersiz

  • Tatlandırıcı İçerir

  • Helal

Muhafaza Koşulları: 25 °C altında ve kuru yerde muhafaza ediniz.

Uyarılar: Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç Değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Kullanmadan önce çalkalayınız. Doğal içeriklerden dolayı üründe renk farklılıkları olabilir.4 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page