top of page


İLK ÜYE OLDUĞUNUZ AY İÇERİSİNDEKİ TOPLAM ALIŞVERİŞİNİZ 600 PUAN OLDUĞU ANDA OTOMATİK OLARAK KOLİNİZE EKLENİP GELİR. SİZİN SEÇMENİZE, SEPETE ATMANIZA GEREK YOKTUR!


İlk sipariş ayınıza özel Farmasi'den 600 puan yani [600 lira puan değerli ürün almak] alışverişinizde Hoşgeldin Hediyeleri var ve 3 ay devam edecek (İlk ay 600 puanı geçip hediyeyi almayan 2. ayı alamaz ve , 2.ay almayan girişimcimiz 3. Ayı alamaz)


Bu güzel fırsatı kaçırmayın.63 görüntüleme0 yorum

ŞUBAT AYINDA KİŞİSEL ALIŞVERİŞİNİZDE 1000 VEYA 2000 PUANA ULAŞTIĞINIZDA GÖRSELLERDEKİ SEÇENEKLERDEN İSTEDİĞİNİZİ ÜCRETSİZ OLARAK ALABİLİRSİNİZ.


(FARMASİ DE 1 TL 1 PUANDIR. PUAN FARKLI KAMPANYA OLDUĞUNDA GÖRSELLERDE NOT OLARAK YAZAR. AYRINTILI BİLGİ İÇİN SPONSORUNUZDAN BİLGİ ALINIZ)30 görüntüleme0 yorum

ÇOK BEĞENİLEN TAKMA KİRPİK ETKİSİ VEREN MASKARA DOUBLE LASH EXTEND , EFSANE ÜRÜN AT KESTANESİ MASAJ JELİ VE SAÇ DÖKÜLMESİNE KARŞI SÜPER ÜRÜN SARIMSAKLI ŞAMPUAN , FARMASİ BB KREM VE DAHA BİR ÇOK ÜRÜN KİŞİSEL BAKIM PAKETİNDE!


BAŞLANGIÇ PAKETLERİ SADECE İLK SİPARİŞE ÖZELDİR. ASKIDAN GELEN ÜYELER DE İLK SİPARİŞLERİNDE ALABİLİR.


PAKETİ ALMAK İÇİN SEPETE HERHANGİ BİR ÜRÜN ATIN VE SEPETE GİDİN BU ŞEKİLDE İSTEDİĞİNİZ PAKETİ SEÇEBİLİRSİNİZ.


AYRICA BU PAKETİN YANINA 100 LİRALIK DAHA ÜRÜN EKLEYEREK HOŞGELDİN HEDİYENİZİ DE ÜCRETSİZ ALABİLİRSİNİZ.4 görüntüleme0 yorum
bottom of page