top of page

RETİNOL KOMPLEXİ İÇEREN SERUM İLE KIRIŞIKLIKLARI AZALTIN!

Güncelleme tarihi: 5 Nis 2022


Dr. C. Tuna Resurface Retinol mucizevi yüz serumu, esnek ve dolgun cilt görünümü desteklerken cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olur. Yüz bölgesinden dekolte bölgesine kadar en etkili bakımı sunar. Hassas cilt yapısına zarar vermeyecek optimum konsantrasyonda özel retinol komplexi içeren formüle sahiptir. Ağırlık hissettirmeyen akışkan yapısı sayesinde cilt tarafından kolayca emilir. Kullanım: Kullanmadan önce çalkalayın. Akşam temiz yüz ve boyun bölgenize uygulayın. Mutlaka ardından güneş koruyucu içeren bir nemlendirici kullanın. İlk kullanımı haftada bir veya iki kez ile sınırlayın, kullanım sıklığını kademeli olarak her iki gecede bire ve ardından tolere edilen şekilde her geceye çıkarın.

  • Elastin seviyesini +%523 artırır.*

  • Tip I Kolajen sentezini +%876 uyarır.*

*p<0,01 Student T-Test. Dünyaca kabul görmüş bağımsız ve akredite laboratuvar tarafından test edilip onaylanmıştır.


RETİNOL nedir? VE Ne İşe Yarar ?

Retinol A vitamini ailesinin bir türevidir. A vitamini, yağda çözünebilen karaciğerde depo edilen bir vitamindir. Hücre büyümesinde ve farklılaşmasında önemli rol oynar. Cildin yenilenmesi ve kolajen üretiminde önemli role sahiptir.

RETİNOL İnce kırışıklıkların giderilmesinde, yaşlılık ve güneş lekelerinin tedavisinde, antioksidan ve kolajen üretimini arttırıcı etkisi sebebiyle yaşlanma karşıtı destek tedavilerinde, deriye canlılık ve elastikiyet kazandırması nedeniyle cilt yenilenmesini hızlandırmada, yağlı cilt ve sivilcelerin tedavisinde geniş yere sahiptir.12 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page