top of page

FARMASİ ÇİKOLATA AROMALI SHAKE

NUTRIPLUS SHAKE ÇİKOLATA AROMALI 540 GÇikolata tadı ile kilo vermek istermisiniz? Nutriplus Shake çikolata Aromalı İster su ile, ister yarım yağlı süt ile, istediğiniz yerde, istediğiniz öğünde tercih edin. 27 çeşit vitamin ve mineral. Su ile hazırlandığında 201 kcal. 20 g bitkisel protein sadece 3 dakikada hazır! Kilo verme amaçlı enerjisi kısıtlanmış gıda ürünü Nutriplus Shake’in besleyici bir kahvaltı, öğle yemeği yada akşam yemeği yerine kullanabilirsiniz. Her gün istediğiniz öğünde Nutriplus Shake’i tercih edin.

Bir öğünde alınması gereken vitamin, mineral ve temel besin öğelerini tek bir porsiyonda alabilirsiniz.

Kullanım Bilgisi: Besleyici bir öğün olarak her gün Nutriplus Shake’in tadını çıkarın. Topaklanma olmasını engellemek için her kullanım öncesi kutuyu yavaşça sallayınız. Nutriplus Shake Hızlı ve Pratik Vegan bir öğün için, 4 ölçek (54 g) Çikolata Aromalı Nutriplus Shake ürününü su ile hazırlayabilirsiniz. İsterseniz 2 ölçek (27 g) Çikolata Aromalı Nutriplus Shake ürününü yarım yağlı süt ile kullanmayı tercih edebilirsiniz.


Hemen şimdi katalog fiyatınadan %40 avantajlı olarak almak için linki açıp girişimci bölümünü doldurun ve siz de fabrikadan aracısız indirimli alışveriş yapmanın avantajını yaşayın.


https://www.farmasiint.com/default?RefGuid=57edb5ee-d2e3-4c8f-9602-dc2e68c9ec80
11 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page